Chytrá domácnost se značkou HDL

 Pod pojmem chytrá domácnost si každý může představit něco jiného. Pokusme se přiblížit, co tento pojem zahrnuje a co chytré bydlení přináší.

Můžeme začít automatickým ovládáním elektrických spotřebičů, jako jsou pračky a myčky, které se zapínají ve chvíli nízkého tarifu a šetří tak finanční prostředky. Úspory a komfort přináší také efektivní ovládání a kombinace klimatizace, vytápění a stínění. Automatické nastavení světelné scény při zapnutí televize zase navodí příjemnou atmosféru.

Díky mobilnímu telefonu a všudypřítomnému internetovému připojení získáváte přehled a kontrolu nad domem i ve chvíli, kdy jste třeba v práci nebo na dovolené. Vy tak můžete vzdáleně ovládat spotřebiče, světla, žaluzie a vytápění.

Odešli jste z domu, ale zapomněli jste zhasnout? Nevadí. Vše vyřešíte z pohodlí své kanceláře nebo se o to postará vaše chytrá domácnost sama, když vyhodnotí, že v domě nikdo není. Zabezpečovací systémy ve spojení s řízeným osvětlením simulují přítomnost obyvatel v domě. To vše vede ke zvýšení komfortu, ochraně majetku a finančním úsporám.

Chytré bydlení od společnosti HDL Automation řeší všechny výše uvedené oblasti. Přidanou hodnotou je velmi vydařený design ovládacích panelů s kvalitním provedením, které obohatí každý interiér.

Mít chytrou domácnost nevyžaduje nutně vysoké investice. Systém od HDL se skládá z jednotlivých modulů a může být postupně rozšiřován. Také není podmínkou stavět nový dům, abyste si mohli pořídit chytrou domácnost – HDL má bezdrátové řešení pro stávající budovy bez nutnosti rekonstrukce.

Mohlo by se vám líbit...